Atribuită Cumpărare directă

1.Motoferastrau 2T STIHL MS 231 40cm 3/8'' 1.3 mm: 1 buc. 2.Lant motoferastrau STIHL MS 231 cu dinti placati vidia, model Picco Duro, cu 27.5 colti: 1 buc.

Număr anunț
DA28424190
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
Cod CPV
43830000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.562 RON
Valoare atribuită
1.562 RON
Data publicării
20.07.2021 00:00
Data finalizării
22.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.562 RON

din 1.562 RON estimat