Atribuită Cumpărare directă

Motocoasa

Număr anunț
DA28409075
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MARISELU (CUI 28402598)
Furnizor / câștigător
DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
Cod CPV
43830000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.679 RON
Valoare atribuită
1.679 RON
Data publicării
16.07.2021 00:00
Data finalizării
20.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.679 RON

din 1.679 RON estimat