Atribuită
Cumpărare directă
Costum salopeta standard compus din jacheta si pantaloni standard, pana in talie Material tercot 245gr/m2 Jacheta cu doua buzunare laterale si buzunar la piept, inchidere cu nasturi, pantaloni cu doua buzunare laterale. Culoare : portocaliu Personalizare prin transfer termic inclusa in pret pe partea din spate
- Număr anunț
- DA28448419
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma a Domeniului Public Cluj-Napoca (CUI 201233)
- Furnizor / câștigător
- T & T INVEST SRL (CUI 15821551)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.632 RON
- Valoare atribuită
- 1.632 RON
- Data publicării
- 23.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.