Atribuită Cumpărare directă

MOTORINA EURO 5

Număr anunț
DA28384363
Autoritate contractantă
Comuna Ocolis (CUI 4561910)
Furnizor / câștigător
VOTROM SRL (CUI 16415594)
Cod CPV
09134200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.560 RON
Valoare atribuită
9.560 RON
Data publicării
13.07.2021 00:00
Data finalizării
14.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.560 RON

din 9.560 RON estimat