Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de verificare proiect prin specialiști atestaţi pentru obiectivul de investiții „Modernizare drum județean DJ103G: Inoc (DN1) – Ciugudu de Jos – Ciugudu de Sus – limită jud. Cluj” - Servicii de verificare a documentației - faza Proiect tehnic (DTAC + PTE) , inclusiv verificarea documentației în perioada de execuție a lucrărilor, în cazul în care apar modificări ale soluției tehnice, în conformitate cu: Caietul de sarcini nr. 14395/30.06.2021, Proiect contract de servicii si Formularul de propunere tehnicã și financiarã transmis de dvs. prin e-mail și înregistrat la sediul CJ Alba sub nr. 15403/12.07.2021. OBS.: Operatorii economici care se află în situații potential generatoare de conflict de interese în sensul art. 59-60 din Legea 98/2016, vor refuza prezenta achiziție directă. Persoanele cu funcții de decizie sunt publicate pe site-ul www.cjalba.ro.
- Număr anunț
- DA28378902
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- VIA PROCONS SRL (CUI 16120100)
- Cod CPV
- 71328000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.500 RON
- Data publicării
- 13.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.