Atribuită
Cumpărare directă
914 pH/Conductometru de laborator+accesorii, contine: -1 buc.: 29140220 pH/Conductometru cu doua canale, pentru utilizare de rutina in laborator si teren – versiune pentru conectarea electrozilor conventionali. Informatii importante precum starea de incarcare, utilizator, identificatori proba, pot fi vizualizati. Mod de utilizare expert protejat prin PIN impotriva modificarii neintentionate a diversilor parametri. Instrumentul este livrat cu un acumulator pentru utilizarea mobila care poate fi incarcat practic oriunde. Satisface cerintele IP67. Memorie mare pentru valorile masurate (10,000 seturi de date) si interfata USB (imprimare de date in conformitate cu GLP sau export de date cu software optional tiBase). Include in scopul livrarii stand de laborator cu suport pentru electrozi, vas de stocare pentru electrozi si banda de transport. -1 buc.: 60258010 Electrod combinat de pH, cu senzor de temperatura incorporat Pt1000. Electrolit de referinta: KCl 3mol/L Domeniu de masura pH 0 - 14 Domeniu de masura temperatura 0…100°C -1 buc.: 62324110 Standard de conductivitate 100 uS/cm 3x50mL -1 buc.: 62307230 Solutii buffer de pH 4 / 7 / 9 (3x10x30mL) -1 buc.: 60917080 Celula de conductivitate, rezistenta mecanic, cu senzor de temperatura Pt1000 C=0.5 Potrivita pentru conductivitati medii. Domeniu de masura conductivitate 0.015 - 250 mS/cm Domeniu de masura temperatura 0…70°C
- Număr anunț
- DA28364564
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE CHIMIE MACROMOLECULARA PETRU PONI (CUI 11409036)
- Furnizor / câștigător
- METROHM ANALYTICS ROMANIA SRL (CUI 26157581)
- Cod CPV
- 38416000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.555 RON
- Valoare atribuită
- 13.555 RON
- Data publicării
- 09.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.