Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE ASIGURARE FACULTATIVA A AUTOVEHICULELOR (CASCO) PENTRU: Autoturism DACIA Stationwagon 85, Cilindree [ccm]: 1461, Putere [kW]: 85, Masa totală maximă autorizată (kg): 1933 Suma asigurata: 18.984 EUR Asigurator: Omniasig - PA: 385 EUR / 1896.51 ron Valabilitate: 12 luni

Număr anunț
DA28315986
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA SUCEAVA (CUI 9689791)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.896 RON
Valoare atribuită
1.896 RON
Data publicării
01.07.2021 00:00
Data finalizării
05.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.896 RON

din 1.896 RON estimat