Atribuită Cumpărare directă

Editarea volumului Semnez şi răspund în faţa legii. Mărturii şi declaraţii ale supravieţuitorilor Pogromului de la Iaşi, editori Marius Cazan şi Daniel Boboc • Tiraj: 650 de exemplare; • Nr. pagini: cca 300 pp.; • Format finit: 160 × 235 mm; • Hîrtie de interior: volumetrică 60 gr.; • Coperta: policromie, carton minim 250 gr.

Număr anunț
DA28323551
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL PENTRU STUDIEREA HOLOCAUSTULUI DIN ROMANIA "ELIE WIESEL (CUI 18098352)
Furnizor / câștigător
EDITURA POLIROM SA (CUI 12280354)
Cod CPV
79970000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.969 RON
Valoare atribuită
10.969 RON
Data publicării
02.07.2021 00:00
Data finalizării
05.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.969 RON

din 10.969 RON estimat