Atribuită Cumpărare directă

1. Apa Minerala Carbogazoaza ARO - 2 litri (176 bax = 1056 buc - 1.38 lei/ bidon.) {1,056.00 buc. x 1.38 lei/ buc. = 1,457.28 lei} Achizitia se realizeaza conform referat nr.22667/27-07-2021 - Serviciu Tehnic Productie, Oferta nr. 22571/27-07-2021. Persoana de contact: Alina Stefan tel. 0737-737365.

Număr anunț
DA28474522
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
SANIT-CHIMIC SRL (CUI 27657798)
Cod CPV
15981200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.457 RON
Valoare atribuită
1.457 RON
Data publicării
28.07.2021 00:00
Data finalizării
29.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.457 RON

din 1.457 RON estimat