Atribuită
Cumpărare directă
CONFORM OFERTA NR. 19506/13.07.2021 1.UU14SDAG452446690, Dacia Logan RCA: PA 127 RON CASCO: PA 228 RON SUMA ASIGIRATA: 13526 RON TOTAL PA: 355 RON 2.UU1LSDBSP47988668, Dacia Okura Logan RCA: 170.5 RON CASCO: 294 RON SUMA ASIGURATA: 14349 RON TOTAL PA: 464.5 RON TOTAL VALOARE OFERTA 819.5 RON Perioada de asigurare: 19.07.2021-31.12.2021
- Număr anunț
- DA28412703
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul General de Aviatie al M.A.I. (CUI 24367374)
- Furnizor / câștigător
- S.A.-R. CITY INSURANCE (CUI 10392742)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 819 RON
- Valoare atribuită
- 819 RON
- Data publicării
- 19.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.