Atribuită Cumpărare directă

Documentație finalizare lucrări Corp I, Școala gimnazială clasele I - VIII Zădăreni Memorii, piese desenate, liste cantități de lucrări

Număr anunț
DA28307680
Autoritate contractantă
COMUNA ZADARENI (CUI 16343200)
Furnizor / câștigător
OBIECTIV S.R.L. (CUI 7727325)
Cod CPV
71410000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.100 RON
Valoare atribuită
14.100 RON
Data publicării
01.07.2021 00:00
Data finalizării
05.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.100 RON

din 14.100 RON estimat