Atribuită Cumpărare directă

APA MINERALA NATURALA CARBOGAZOASA SI DECARBOGAZOASA DIN SURSE AUTORIZATE AMBALATA LA PET DE 2L

Număr anunț
DA28398322
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI VASLUI (CUI 4226338)
Furnizor / câștigător
GELAPROD SRL (CUI 4539602)
Cod CPV
15981000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.305 RON
Valoare atribuită
1.305 RON
Data publicării
15.07.2021 00:00
Data finalizării
16.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.305 RON

din 1.305 RON estimat