Atribuită Cumpărare directă

MASTI MEDICALE - 50000 X 0.16 LEI HARTIE COPIATOR A4 - 150 top x 10.20 lei HARTIE COPIATOR A3 - 2 top x 25 lei

Număr anunț
DA28311233
Autoritate contractantă
Municipiul Sacele (CUI 4317649)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.580 RON
Valoare atribuită
9.580 RON
Data publicării
01.07.2021 00:00
Data finalizării
02.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.580 RON

din 9.580 RON estimat