Atribuită
Cumpărare directă
Pachet carti de specialitate - Cabinet Prorector - referat 615895/21.07.2021 + oferta / 13.07.2021: Explainable AI: Interpreting, Explaining and Visualizing Deep Learning 9783030289539 Artificial Intelligence: A Modern Approach, Global Edition 9781292401133
- Număr anunț
- DA28485765
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- BLACK CAT BOOKS SRL (CUI 27672100)
- Cod CPV
- 22121000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 634 RON
- Valoare atribuită
- 634 RON
- Data publicării
- 29.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.