Atribuită
Cumpărare directă
Pachet carti de specialitate pentru FAIMA - UPB, referat nr. 615890/20.07.2021 + oferta / 19.07.2021: Disciplined Entrepreneurship Workbook 9781119365792 Disciplined Entrepreneurship: 24 Steps to a Successful Startup, Hardcover - Bill Aulet 9781118692288 Entrepreneurship: Successfully Launching New Ventures, Global Edition 9781292402826 Harvard Business Review Entrepreneur's Handbook : Everything You Need to Launch and Grow Your New Business 9781633693685 Blue Ocean Strategy, Expanded Edition 9781625274496 Entrepreneurship and Effective Small Business Management, Global Edition 9781292060613
- Număr anunț
- DA28485755
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- BLACK CAT BOOKS SRL (CUI 27672100)
- Cod CPV
- 22121000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.319 RON
- Valoare atribuită
- 1.319 RON
- Data publicării
- 29.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.