Atribuită Cumpărare directă

Pachet servicii hoteliere la Hotel Riviera 990 Eșelnița pentru desfășurarea cursurilor din perioada 01-08.08.2021. Naidu Gina

Număr anunț
DA28334932
Autoritate contractantă
COMUNA FILIPESTII DE TARG (PRIMARIA FILIPESTII DE TARG) (CUI 2845516)
Furnizor / câștigător
FAXMEDIA TOUR SRL (CUI 16826069)
Cod CPV
55100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.100 RON
Valoare atribuită
4.100 RON
Data publicării
06.07.2021 00:00
Data finalizării
06.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.100 RON

din 4.100 RON estimat