Atribuită Cumpărare directă

Servicii de auditare financiară a POC nr.76/08.09.2016, SMIS 105687 cu titlul” Parteneriate pentru transfer de cunostiinte, cercetare tehnologica si aplicata pentru solutii inovative de sisteme inteligente destinate cresterii eficientei energetice (PACETSINEFEN)” Director proiect :Popescu Mihaela Perioada de derulare a contractului : 08.09.2016-31.08.2021. Valoare contractului:8061061.00 lei, din care 8045964 lei cheltuieli eligibile Valoarea de auditat :8061061.00 lei, din care 8045964.00 lei cheltuieli eligibile Perioada de auditat:08.09..2016-31.08.2021 Termen maxim raport de audit: 01.09.2021 Data finalizare audit si prezentare raport de audit:maxim 5zile de la data prezentarii documentelor de catre Achizitor(director de proiect) pentru contract, dar nu mai tirziu de data maxima de finalizare a serviciilor de audit aferente contractului: 01.09.2021. Serviciile vor fi prestate conform normelor legale in vigoare, respectind cerintele din Caietul de sarcini.

Număr anunț
DA28343767
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
Furnizor / câștigător
CABINET DE AUDIT FINANCIAR - MARIN ALIN (CUI 27895153)
Cod CPV
79212100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.250 RON
Valoare atribuită
2.250 RON
Data publicării
07.07.2021 00:00
Data finalizării
07.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.250 RON

din 2.250 RON estimat