Atribuită Cumpărare directă

Registre diverse, adeverinte medicale, condica presc medicamente, fise diverse, foi observatie, consimtamant pacient, scrisori medicale, formular bk, fisa solicitare CT , retete medicale, foi de parcurs transp persoane

Număr anunț
DA28324193
Autoritate contractantă
SPITAL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE Dr. Nicolae Rusdea Baia Mare (CUI 3627145)
Furnizor / câștigător
EUROTIP SRL (CUI 12472503)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.531 RON
Valoare atribuită
2.531 RON
Data publicării
05.07.2021 00:00
Data finalizării
08.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.531 RON

din 2.531 RON estimat