Atribuită
Cumpărare directă
Scaun de birou ergonomic cu brate: SCAUN ERGONOMIC - model RIVA Pretul este exprimat în lei și nu include TVA. Valabilitate oferta: 60 zile. Garanție: 24 luni. Specificații tehnice: Scaun directorial recomandat în general pentru birouri cu aspect modern și persoanelor care îndeplinesc funcții administrative. RIVA este un fotoliu executiv cu interioare din lemn stratificate și rezistente la încovoiere, mecanism oscilant, brațe și bază din polipropilenă. Scaunul poate fi tapitat cu piele ecologica, diverse culori, conform https://scaune.ro/eco-piele.html Greutate portantă: 120 kg. Dimensiuni scaun Riva: a) Înălțime scaun: 100-110 cm b) Adâncime șezut: 47 cm c) Înălțime șezut: 42-52 cm d) Lățime scaun: 58.5 cm e) Înălțime spătar: 64.5 cm f) Lățime șezut: 49 cm g) Diametru bază: 60 cm h) Adâncime scaun: 63 cm i) Lățime spătar: 48 cm Dotări și funcționalități: - mecanism de rotire și reglare a înălțimii - brațe polipropilenă - pernă șezut și spătar poliuretan densitate mare - șezut și spătar generos - bază polipropilenă - role nylon Mecanismul standard pentru acest scaun este oferă următoarele posibilități de reglare: 1. reglarea înălțimii șezutului Brațele scaunului Riva sunt confortabile și rezistente. Culoarea neagră a brațelor se asortează aproape cu orice tip și culoare de m
- Număr anunț
- DA28479711
- Autoritate contractantă
- SENATUL ROMANIEI (CUI 4284070)
- Furnizor / câștigător
- ATREX PLUS DISABILITIES SRL (CUI 27048205)
- Cod CPV
- 39113000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.200 RON
- Valoare atribuită
- 10.200 RON
- Data publicării
- 29.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.