Atribuită Cumpărare directă

Cablu FTP Cat5e cupru solid sufa metalica Cablu VGA 20M tata-tata dublu ecranat miez ferita Cablu HDMI 10m vizionare 4K UHD Adaptor Displayport tata la VGA mama, cu cablu, Cablu Display Port VGA, DP-VGA Tester fibra optica multi/single mode (ST, SC, FC etc.) SUPORT VIDEOPROIECTOR DE TAVAN ( UCH0102 )

Număr anunț
DA28435901
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U.M. 02022 Constanta (CUI 14810074)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
32421000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.449 RON
Valoare atribuită
5.449 RON
Data publicării
21.07.2021 00:00
Data finalizării
22.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.449 RON

din 5.449 RON estimat