Atribuită Cumpărare directă

Router Cisco RV340W Wireless-AC Dual WAN Gigabit VPN Router

Număr anunț
DA28431455
Autoritate contractantă
COMUNA GHINDARI (PRIMARIA GHINDARI) (CUI 4436925)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
32413100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.478 RON
Valoare atribuită
1.478 RON
Data publicării
21.07.2021 00:00
Data finalizării
22.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.478 RON

din 1.478 RON estimat