Atribuită Cumpărare directă

PACHET Echipamente de retea, Access point, mufe utp, cabluri utp compus din urmatoarele: PRODUSE CANT PRET UNITAR VALOARE UAP-AC-LR Access Point Ubiquiti UAP-AC-LR, Dual Band Gigabit, 2*2 MU-MIMO- 6 buc - pret unitar 399,16 lei + tva ; VALOARE 2394,96 LEI UBIQUITI UAP-AC-LR 2.4GHz/5GHz 802.11 a/b/g/n/ac 1xGbE PoE + Mufe UTP- 50 buc - pret unitar 0,34 lei ; VALOARE 17,00 LEI Cablu UTP cu sufa otel - 110m - pret 415,97 lei ( ptr toata cantitatea de 110m) Cablu FTP Cat6e Alien 0.5mm cupru cu sufa metalica + Cablu UTP- 120m - - pret 100,00 lei ( ptr toata cantitatea de 120m) CABLU UTP SPACER Cat5e, 305m, Cupru-Aluminu, Solid, AWG24, „RCAT5ECCA”

Număr anunț
DA28405102
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic "Ioan C. Stefanescu" Iasi (CUI 4701096)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
32420000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.927 RON
Valoare atribuită
2.927 RON
Data publicării
15.07.2021 00:00
Data finalizării
16.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.927 RON

din 2.927 RON estimat