Atribuită Cumpărare directă

Ansamblu RAFTURI ARHIVA: Laterala 2000x400 – 15 buc Laterala 2000x300 – 2 buc Polita 1000x400 (Q=150 kg) – 30 buc Polita 800x400 (Q=150 kg) – 25 buc Polita 1000x300 (Q=130 kg) – 5 buc Suporti zincati – 240 buc

Număr anunț
DA28487891
Autoritate contractantă
COMUNA SALATRUCEL (CUI 2541665)
Furnizor / câștigător
INFONET SERVICE SRL (CUI 18070858)
Cod CPV
39151300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.870 RON
Valoare atribuită
5.870 RON
Data publicării
30.07.2021 00:00
Data finalizării
02.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.870 RON

din 5.870 RON estimat