Atribuită
Cumpărare directă
Aparat Aer Conditionat Cooper&Hunter 18000 BTU 1buc*2100.00lei, Manopera instalare aparat aer conditionat 18.000 btu 1buc*550.00lei, Aparat Aer Conditionat Cooper&Hunter 12000 BTU 5buc*1974.00lei, Manopera instalare aparat aer conditionat 12.000 btu 5buc*450.00lei Oferta nr. 11679/15.07.2021
- Număr anunț
- DA28411354
- Autoritate contractantă
- ORAS BABENI (CUI 2541177)
- Furnizor / câștigător
- INFONET SERVICE SRL (CUI 18070858)
- Cod CPV
- 39717200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.770 RON
- Valoare atribuită
- 14.770 RON
- Data publicării
- 16.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.