Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine servicii de testare si analiza a compozitiei si puritatii apei potabile livrate de SC APA NOVA Bucuresti SA si emiterea buletinelor de analiza in punctele de consum Cantina Complexului Moxa si Cantina Cihoschi , conform Caiet de sarcini si oferta nr.reg.DAP 2693/15.07.2021.

Număr anunț
DA28430814
Autoritate contractantă
ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI (CUI 4433775)
Furnizor / câștigător
BIOSOL PSI SRL (CUI 13341727)
Cod CPV
71610000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.196 RON
Valoare atribuită
1.196 RON
Data publicării
21.07.2021 00:00
Data finalizării
21.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.196 RON

din 1.196 RON estimat