Atribuită Cumpărare directă

ANALIZE LUNARE 1 APE POTABILE - ANALIZE FIZICO - CHIMICE Aluminiu BUC 3 10 30 34 102 - LUNAR 2 APE POTABILE - ANALIZE FIZICO - CHIMICE Cupru BUC 3 10 30 34 1020 LUNAR 3 APE POTABILE - ANALIZE FIZICO - CHIMICE Plumb BUC 3 10 30 34 1020 LUNAR ANALIZE TRIMESTRIALE 4 APE POTABILE - ANALIZE FIZICO - CHIMICE Crom total BUC 3 4 12 34 408 - TRIMESTRIAL ANALIZE SEMESTRIALE APE POTABILE - ANALIZE FIZICO - CHIMICE Amoniu BUC 3 2 6 20 120 APE POTABILE - ANALIZE FIZICO - CHIMICE Argint BUC 3 2 6 34 204 APE POTABILE - ANALIZE FIZICO - CHIMICE Arsen BUC 3 2 6 34 204 APE POTABILE - ANALIZE FIZICO - CHIMICE Azotati ( Nitrati ) BUC 3 2 6 20 120 APE POTABILE - ANALIZE FIZICO - CHIMICE Bariu BUC 3 2 6 34 204 APE POTABILE - ANALIZE FIZICO - CHIMICE Beriliu BUC 3 2 6 34 204 APE POTABILE - ANALIZE FIZICO - CHIMICE Cadmiu BUC 3 2 6 34 204 APE POTABILE - ANALIZE FIZICO - CHIMICE Calciu BUC 3 2 6 34 204 - APE POTABILE - ANALIZE FIZICO - CHIMICE Cianuri 3 2 6 38 228 - APE POTABILE - ANALIZE FIZICO - CHIMICE Clor rezidual liber BUC 3 2 6 15 90- APE POTABILE - ANALIZE FIZICO - CHIMICE Cloramine BUC 3 2 6 30 180 APE POTABILE - ANALIZE FIZICO - CHIMICE Fluoruri BUC 3 2 6 27 162 APE POTABILE - ANALIZE FIZICO - CHIMICE Magneziu BUC 3 2 6 34 204 APE POTABILE - ANALIZE FIZICO - CHIMICE Mercur BUC 3 2 6 34 204 APE POTABILE - ANALIZE FIZICO - CHIMICE Potasiu BUC 3 2 6 34 204 - APE POTABILE - ANALIZE FIZICO - CHIMICE Seleniu BUC 3 2 6 34 204 APE POTABILE - ANALIZE FIZICO - CHIMICE Sodiu BUC 3 2 6

Număr anunț
DA28368117
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE NEFROLOGIE "DR. CAROL DAVILA (CUI 4382469)
Furnizor / câștigător
BIOSOL PSI SRL (CUI 13341727)
Cod CPV
71610000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.368 RON
Valoare atribuită
7.368 RON
Data publicării
09.07.2021 00:00
Data finalizării
12.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.368 RON

din 7.368 RON estimat