Atribuită Cumpărare directă

Servicii de testare și analiză a compoziției și purității apei potabile și apei reziduale și emiterea buletinelor de analiză în anul 2021 conform caiet de sarcini. Pachetul contine analize apa potabila statie tratare si robinet consumator - complex Moxa si Belvedere , cf oferta 371/16.06.2021

Număr anunț
DA28361772
Autoritate contractantă
ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI (CUI 4433775)
Furnizor / câștigător
BIOSOL PSI SRL (CUI 13341727)
Cod CPV
71610000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.596 RON
Valoare atribuită
2.596 RON
Data publicării
09.07.2021 00:00
Data finalizării
13.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.596 RON

din 2.596 RON estimat