Atribuită Cumpărare directă

Tonere pentru imprimante necesare bunei desfășurări a activității în cadrul Primăriei orașului Ciacova. Achiziția publică s-a inițiat în baza Referatului de necesitate Nr.5984/07.07.2021.

Număr anunț
DA28367188
Autoritate contractantă
Primaria Oras Ciacova (CUI 4483889)
Furnizor / câștigător
NEWDESK SRL (CUI 26999482)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.884 RON
Valoare atribuită
2.884 RON
Data publicării
09.07.2021 00:00
Data finalizării
12.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.884 RON

din 2.884 RON estimat