Atribuită
Cumpărare directă
TONER SAMSUNG D 103S 4X126.05 TONER TN 221 Y,C,M,K 1X1369.75 CARTUS CANON PG 40 1X92.44 TONER EP 26 1X67.23 TONER HP 85A 3X67.23 HARTIE COPIATOR A4 8X14.29 MARKER SUBTIRE 10X2.52 MARKER GROS 10X2.94 ACE CU GAMALIE 5X1.68 PIONEZE 5X2.10 BIBLIORAFT 10X5.88 LIPICI SOLID 10X2.94 CREIOANE 10X0.84 PIX GEL 20X1.25 DOSAR PVC 10X0.84 HARTIE A4 COLOR 2X46.22 ETICHETE AUTOADEZIVA A4 2X34.45 PLIC C6 100X0.08 PLIC A4 50X0.42 CARTON DUPLEX 100X1.68 HARTIE OFFSET 50X0.42 ARACET 4X29.41 BANDA ADEZIVA LATA 10X9.24 BANDA ADEZIVA 48*66 3X2.94
- Număr anunț
- DA28383630
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI REGHIN (CUI 3675258)
- Furnizor / câștigător
- MARTEL COM SRL (CUI 12007070)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.151 RON
- Valoare atribuită
- 3.151 RON
- Data publicării
- 13.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.