Atribuită Cumpărare directă

VA RUGAM SA ASTEPTATI COMANDA FERMA A BIROULUI APROVIZIONARE; livrarea se va face la magazia autoritatii, soseaua Vadu Pasii in incinta Statiei de Epurare, Buzau, pers de contact Simion Sandel 0726346118; pubela 240l albastru-2 buc; pubela 240l galben-2 buc; pubela 240l verde -2 buc;

Număr anunț
DA28491121
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA (CUI 22987337)
Furnizor / câștigător
KOREKT PRINT PAPER SRL (CUI 27773873)
Cod CPV
34928480-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.065 RON
Valoare atribuită
1.065 RON
Data publicării
30.07.2021 00:00
Data finalizării
02.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.065 RON

din 1.065 RON estimat