Atribuită Cumpărare directă

Motocoasa STIHL FS 111 - 3 buc x 1699 ron. Marca STIHL Capacitate cilindrica 31.4 cmc Greutate 5.8 kgPutere motor 1.4 cp Tip motor 4-MIX Capacitate rezervor 0.71 litri Nivel zgomot 106 dB Lungime 180 cm Unealta taiere Disc 4 lame + Autocut 26-2 Arbore antrenare Rigid Ham purtare

Număr anunț
DA28335050
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI 23877359)
Furnizor / câștigător
EX GALA CO SRL (CUI 13629275)
Cod CPV
16310000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.097 RON
Valoare atribuită
5.097 RON
Data publicării
06.07.2021 00:00
Data finalizării
08.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.097 RON

din 5.097 RON estimat