Atribuită Cumpărare directă

Servicii analiza date CONFORM OFERTEI NR.85/08.01.2024

Număr anunț
DA34820123
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
INNOVATE INFORMATIONAL TECHNOLOGY SRL (CUI 25231140)
Cod CPV
72316000-3 · Servicii de analiza de date (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.500 RON
Data publicării
11.01.2024 13:46
Data finalizării
11.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.500 RON