Atribuită Cumpărare directă

Localitate: VIDIN Perioada 02-05 AUGUST 2021( 3 nopti) Hotel: DUNAV 3* Adresa: ul. "Edelvays" 3, 3700 Vidin Center, Vidin, Bulgaria Tip camera: single Tip masa: mic dejun

Număr anunț
DA28450124
Autoritate contractantă
Institutul de Antropologie "Francisc I. Rainer (CUI 4420597)
Furnizor / câștigător
CMB INTERNATIONAL EXIMP SRL (CUI 3880627)
Cod CPV
55100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.462 RON
Valoare atribuită
1.462 RON
Data publicării
23.07.2021 00:00
Data finalizării
23.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.462 RON

din 1.462 RON estimat