Atribuită Cumpărare directă

Serviciu de pulverizare aeriana pentru insectele de disconfort. Pretul este: - 82 de lei pe hectar si include substantele folosite Instalatia de pulverizare ULV asigura un dozaj de minim 40-80ml substanta activa/ha, respectiv min. 6-10l solutie/ha

Număr anunț
DA28386824
Autoritate contractantă
Comuna Floresti - Stoenesti (Primaria) (CUI 5123799)
Furnizor / câștigător
AERO GETIC SRL (CUI 17950188)
Cod CPV
60441000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.600 RON
Valoare atribuită
24.600 RON
Data publicării
13.07.2021 00:00
Data finalizării
14.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.600 RON

din 24.600 RON estimat