Atribuită Cumpărare directă

NECESAR: AGENT TERMIC R134A (0-500G) 1 BUC X 74.88 RON MANOPERA VERIFICARE ETANSEITATE INSTALATIE AC 24 RON MANOPERA INCARCARE INSTAL CLIMA CU AGENT TERMIC 42 RON

Număr anunț
DA28415244
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0568 Baia Mare (CUI 4157335)
Furnizor / câștigător
MOTOR HOBBY SRL (CUI 11351988)
Cod CPV
50000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.535 RON
Valoare atribuită
2.535 RON
Data publicării
19.07.2021 00:00
Data finalizării
22.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.535 RON

din 2.535 RON estimat