Atribuită Cumpărare directă

VTU- trape de scena, de decoruri si instalatii de cortine pentru incendiu din salile de spectacole

Număr anunț
DA28417334
Autoritate contractantă
PALATUL NATIONAL AL COPIILOR (CUI 4221268)
Furnizor / câștigător
CNCIR S.A. - Compania Nationala pentru Controlul Cazanelor, Instalatiilor de Ridicat si Recipientelor sub presiune (CUI 27787860)
Cod CPV
71631000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.496 RON
Valoare atribuită
3.496 RON
Data publicării
19.07.2021 00:00
Data finalizării
20.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.496 RON

din 3.496 RON estimat