Atribuită
Cumpărare directă
Verificare tehnica in utilizare la scari si trotuare rulante, conform HG 34/2012, pozitia 29, coloana 2, modificata prin HG 621/21.08.2019. Obtinerea autorizatiei de functionare ISCIR (VTAF) pentru 3 scari rulante situate in incinta Pasajului Piata Sudului si 2 scari rulante situate in incinta Pasajul Universitatii, Iesire Coltea astfel: - 3 scari rulante situate in incinta Pasajului Piata Sudului: 1-RL28198/BUC0010925790/2016, BSTR100806, 2-RL28197/BUC0010925789/2016, BSR100805, 3-RL29196/BUC0010925787/2016, BSR100804. - 2 scari rulante situate in incinta Pasajul Universitatii, Iesire Coltea: 1-RL15310/2008, BSTR100535 2-RL15311/2008.BSTR100536
- Număr anunț
- DA28394465
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
- Furnizor / câștigător
- CNCIR S.A. - Compania Nationala pentru Controlul Cazanelor, Instalatiilor de Ridicat si Recipientelor sub presiune (CUI 27787860)
- Cod CPV
- 71631000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 14.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.