Atribuită
Cumpărare directă
Verificare tehnica la ascensor de persoane cu actionare Ward-Leonard, convertizoare de frecventa/tensiune sau hidraulica(indiferent de tipul usilor), conform HG 34/2012 pozitia 18 litera c coloana 2, modificata prin HG 621/21.08.2019. Obtinerea autorizatiei de functionare ISCIR pentru 9 ascensoare situate in incinta Pasajului Piata Sudului, cu nr. de fabricatie si de inregistrare ISCIR astfel: 1/BUC0010925792/2016, BASC104386, 2/BUC00925793/2016, BASC104383, 3/BUC0010925795, BASC104380, 4/BUC0010925797/2016, BASC104379, 5/ BUC0010925798/2016, BASC104387, 6/BUC0010925800/2016, BASC104388, 7/BUC0010925802/2016, BASC104381, 8/BUC0010925804/2016, BASC104382, 9/BUC0010925805/2016, BASC104385
- Număr anunț
- DA28393764
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
- Furnizor / câștigător
- CNCIR S.A. - Compania Nationala pentru Controlul Cazanelor, Instalatiilor de Ridicat si Recipientelor sub presiune (CUI 27787860)
- Cod CPV
- 71631000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.500 RON
- Valoare atribuită
- 4.500 RON
- Data publicării
- 14.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.