Atribuită Cumpărare directă

Conform cerintelor Caietului de sarcini nr. 6674/10.06.2021 (atasament)

Număr anunț
DA28472250
Autoritate contractantă
S.C. CONFORT URBAN S.R.L. (CUI 1875349)
Furnizor / câștigător
OFFICE & MORE SRL (CUI 18560868)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.655 RON
Valoare atribuită
12.655 RON
Data publicării
28.07.2021 00:00
Data finalizării
28.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.655 RON

din 12.655 RON estimat