Atribuită
Cumpărare directă
Tricou simplu galben de barbati cu personalizare Sapca galbena cu personalizare Geanta alba cu personalizare Bidon de sticla galben cu personalizare Breloc Total - 1998.7 lei + tva Pretul afisat nu contine TVA. Cu stima, Marian Ionita 004 0721 855 182 Phone 004 0726 222 436 Phone 004 0318 170 310 Fax ionita.marian2003@gmail.com
- Număr anunț
- DA28485503
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE SPORT IALOMITA (CUI 27454807)
- Furnizor / câștigător
- BVMC MILLENIUM BRIGHT S.R.L. (CUI 15985430)
- Cod CPV
- 18331000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.998 RON
- Valoare atribuită
- 1.998 RON
- Data publicării
- 29.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.