Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine 1. 28594 Slefuitor oscilant mic pentru modelism Proxxon PS 13 - 1 buc 2. Proxxon 28704 - Transformator Proxxon MICROMOT NG 5/E - 1 buc 3. 27044 Rindea electrica AH 80, Proxxon - 1 buc 4. MICRO Set special cu carlige, 4piese, Proxxon 22700 - 2 buc 5. 28176 Panza banda pentru fierastrau cu banda Proxxon MBS 240/E - 6 buc 6. 28180 Panza banda ingusta pentru fierastrau cu banda Proxxon MBS - 6 buc 7. 28172 Panza bimetal pentru fierastrau cu banda Proxxon MBS 240/E - 6 buc 8. 28174 Panza banda pentru fierastrau cu banda Proxxon MBS 240/E - 3 buc 9. Set tarozi si filiere M3-M12 cu accesorii 39 piese TIVOLY 11900970014 - 1 buc 10. RTY-2/C Cutter rotativ 45 mm , Olfa - 4 buc 11. Lama rotunda 45 mm pielarie, Olfa RB-45-1 - 8 buc 12. Set Cutter profesional pentru taiere circulara- 1 buc CMP 1 - 1 BUC CMP 2 - 1 BUC COB-1 -1 BUC LB-10B - 1 BUC 13. XH1 Cutter 25 mm, Olfa - 3 buc 14. Cutter / cutit utilitar metalic mic NT Cutter - 9mm A-300GRP - 4 buc 15. Set 50 lame cutter de tip A de 9mm NT Cutter BA-50P - 1 buc 16. HB-20 Lame 25mm, Olfa 58,51 lei - 3 buc 17. 28080 Fir de schimb pentru Thermocut - 2 buc 18. 9931 Freza carbura de wolfram 6.4mm, Dremel - 1 buc 19. 9934 Freza carbura de wolfram 7.8mm, Dremel - 1 buc 20. 9936 Freza carbura de wolfram 19mm, Dremel - 1 buc 21. 29060 Raspel cap rotund pentru modelism, Proxxon - 1 buc 22. 29062 Raspel conic pentru modelism, Proxxon - 1 buc 23. 29064 Raspel tip ac pentru modelism, Proxxon - 1 buc 24. 28808 Discuri debitare din o
- Număr anunț
- DA28427546
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 02512 (CUI 4316090)
- Furnizor / câștigător
- SMART TRADE SRL (CUI 18494225)
- Cod CPV
- 44511000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.783 RON
- Valoare atribuită
- 12.783 RON
- Data publicării
- 20.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.