Atribuită
Cumpărare directă
Var lavabil 15L pentru interior(5X247.90); Var lavabil 15L pentru exterior(2X289.915); Var pasta(12X5.8825); Chit(3X10.5033); Vopsea bej(13X21.0085); Vopsea alba(6X29.4117); Lac transparent Savana(2X33.615); Diluant(7X11.7643); Trafalet(2X10.505); Trafalet pentru vopsit(1X4.62); Rezerve trafalet(10X1.681); Bronz(3X3.36); Pensula(5X2.942); Bidinea(2X12.185).
- Număr anunț
- DA28333045
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala nr.1 Umbraresti (CUI 16142168)
- Furnizor / câștigător
- CASIELMA SRL (CUI 15808471)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.612 RON
- Valoare atribuită
- 2.612 RON
- Data publicării
- 05.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.