Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE COLECTARE,INCINERARE SI ELIMINARE FINALA DESEURI DE ORIGINE ANIMALA

Număr anunț
DA34520491
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR ARAD (CUI 3519852)
Cod CPV
98371120-1 · Servicii de incinerare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.305.690 RON
Data publicării
17.11.2023 11:23
Data finalizării
20.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.305.690 RON