Atribuită
Cumpărare directă
- SERINGA INSULINA CU AC ATASAT 0,5 ML -0,56 RON x 100 buc=56 RON - SERINGA 1 ML CU AC -0,19 RON X 300BUC=57 RON - SERINGI 10 ML CU AC -0,19 RON X4300 BUC =817 RON - SERINGI 2 ML CU AC -0,12 RON X3400 BUC=408 RON - SERINGI 20 ML CU AC -0,28 RON X1110 BUC=310, 8 RON - SERINGI 5 ML CU AC 0,14 RON X 8300 BUC=1162 RON TOTAL 2810,8 RON PRETURILE NU CONTIN TVA
- Număr anunț
- DA28341581
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL SPITAL TARGU OCNA (CUI 10167490)
- Furnizor / câștigător
- IOANA N&M SRL (CUI 15940153)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.810 RON
- Valoare atribuită
- 2.810 RON
- Data publicării
- 06.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.