Atribuită Cumpărare directă

Furnituri de birou conform oferta

Număr anunț
DA28313483
Autoritate contractantă
COMUNA MIRASLAU (CUI 4562214)
Furnizor / câștigător
MEDIA PAPER SRL (CUI 15159862)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.724 RON
Valoare atribuită
1.724 RON
Data publicării
01.07.2021 00:00
Data finalizării
02.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.724 RON

din 1.724 RON estimat