Atribuită
Cumpărare directă
Societate abilitata, autorizata si certificata cu personal licentiat pentru verificare,intretinere, incarcare stingatoare de incendiu orice tip.Pretul exprimat cuprinde transportul de la si catre beneficiar in localitate ,deschiderea, inlocuirea agentului de stingere,verificarea si inlocuirea anumitor componente,inchiderea, presurizarea,sigilarea si etichetarea, manopera de vopsire a cilindrilor stingatorului. Dotari performante importate in 2021, ceea ce confera operativitate, calitate. Se certifica si garanteaza lucrarile efectuate.Nu asiguram mentenanta stingatoarelor atipice,cu butelie CO2 anexate cilindrului,conform OMAI 138/23.10.2015. Pachetul contine urmatoarele repere , STINGATOARE : 1 buc SM50, 46 buc P6 pres,2 buc SM 6, 6 buc G5, 1 buc SM 9, 1 buc P1 si valoarea componentelor inlocuite in valoare de 31 lei.
- Număr anunț
- DA28387464
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic "Henri Coanda" Tulcea (CUI 4705489)
- Furnizor / câștigător
- SELCO SYSTEM SRL (CUI 21692737)
- Cod CPV
- 50413200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.595 RON
- Valoare atribuită
- 1.595 RON
- Data publicării
- 14.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.