Atribuită
Cumpărare directă
Ace spinale / rahianestezie ,cu varf QUINCKE , din otel-inox de inalta calitate, dimensiuni 18G-27G *90 mm -otel de cea mai buna calitate ce permite o trauma minima a tesuturilor -varful este taiat in trei pliuri si are mandren din acelasi material - ambou transparent pentru vizualizarea rapida a LCR sau sânge, ambou cu design ergonomic, steril E.O., apirogen, -fara silicon,cu conector transparent pt vizualizarea refluxului LCR. -respecta codul international al culorilor -Ambalat individual, marcaj nr.lot, data fabricatiei, data expirarii, producator, marca CE -ambalate cutiix 25 buc/CUT 20 g = 200 buc 22 g = 800 25 g = 50
- Număr anunț
- DA28480017
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRAILA (CUI 4342863)
- Furnizor / câștigător
- NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI 27451231)
- Cod CPV
- 33141320-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.084 RON
- Valoare atribuită
- 4.084 RON
- Data publicării
- 29.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.