Atribuită Cumpărare directă

Husa sterila protectie camera endoscop (lararoscop) cabluri -Dimensiuni: 14cm x250cm, folie din polietilena PE, transparenta, cu 2 stapuri fixare -ambalata individual steril Sterilizat: E.O., unica utilizare -pe eticheta : mzrcaj CE, data fabricatie/ Expirare, nr. LOT, nu e si adresa producator amabalt individual / Steril Mod ambalare 160 buc/cutie LIVRAREA PRODUSELOR VA FI INSOTITA DE URM. DOC. AVIZ DE FUNCTIONARE OP EC ANEXA/AVIZ PRODUCATOR/PRODUS DECLARATIE DE CONFORMITATE CERTIFICAR CE- EMIS DE UN ORG. DE CERTIFICARE ISO-PRODUCATOR ISO- IMPORTATOR

Număr anunț
DA28436797
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
Furnizor / câștigător
NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI 27451231)
Cod CPV
38519660-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.494 RON
Valoare atribuită
1.494 RON
Data publicării
21.07.2021 00:00
Data finalizării
22.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.494 RON

din 1.494 RON estimat