Atribuită Cumpărare directă

Confectionare gheara OL37 pentru prindere pompa 1. Material 1buc - 416 lei 2. Operatii de strunjire 1 buc - 465 lei 3. Operatii de frezare si gaurire 1buc - 373 lei 4. Ajustat piesa 1 buc - 242 lei Reparatie spingluri, ghidaje si actionare stavilar 1 Material teava inox 1.4404 + manopera inlocuit teava prelungitoare stramba - 3h - 1096 lei 2 Inlocuit teava stramba stavilar – 1,5h - 150 lei 3 Indreptat 2 tije filetate – 1h -100 lei 4 Executat 2 piulite din alama – 2h - 550 lei 5 Teava 2 ½’’ filetat /debitat la ambele capete – 1,5h - 150 lei

Număr anunț
DA28314370
Autoritate contractantă
SC COMPANIA REGIONALA DE APA BACAU SA (CUI 27429315)
Furnizor / câștigător
MESON SRL (CUI 18790484)
Cod CPV
79990000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.542 RON
Valoare atribuită
3.542 RON
Data publicării
01.07.2021 00:00
Data finalizării
02.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.542 RON

din 3.542 RON estimat