Atribuită Cumpărare directă

954/02.07.2021(RAR Iasi) revizie ulei+ filtru ulei filtru aer filtru polen bujii nivel lichide ok placute frna fata 5 mm discuri ok baterie buna NECESITA INLOCUIRE: - CATALIZATOR - CODURI DE DEFECT SPECIFICE UZURII SI IMBATRANIRII - LAMPA STO FRANA

Număr anunț
DA28345075
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
ATI MOTORS HOLDING SRL (CUI 15903511)
Cod CPV
50100000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.008 RON
Valoare atribuită
1.008 RON
Data publicării
07.07.2021 00:00
Data finalizării
07.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.008 RON

din 1.008 RON estimat